Сольні програми

    • На крилах пісні (обробки українських  народних  пісень)
    • Тарасові роздуми (солоспіви  на  сл. Т. Шевченка)
    • Чарівний  світ оперети
      (Й. Штраус, І. Кальман, Ф. Легар, Ф. Лоу, Ф. Ружицький, Р. Штольц)
    • Концерт з творів доби класицизму (Д. Бортнянський,  В.А. Моцарт, Й. Гайдн)
    • Любов прийшла непрошена, неждана…
      (Дж. Керн,  В. Сендерсон, Б. Фільц, Ф. Надененко, В. Чіара, Х. Лакальє, Ф. Легар, Й. Штраус, Р. Штольц)
    • Перлини  української  опери
      (арії з опер С. Гулака-Артемовського, Д.Бортнянського, А.Вахнянина, С. Людкевича, М. Лисенка, М. Вериківського)
    • Пісні  та  балади  Ф. Ліста
    • Камерно-вокальна музика австро-німецьких  композиторів (Й.Брамс, В.А.Моцарт, Ф.Шуберт)
    • Концерт  з  творів  композиторів Іспанії
      (І.Альбеніс, Ф.Обрадорс, Х.Туріна, Х.Лакальє, Ф.Лонгас)
    • Нев’янучі  шедеври  Дж. Верді (романси, арії, дуети з опер)
    • Пісні  Ф. Шопена
    • Романси  та  арії   В. А. Моцарта
    • Вокальна  лірика   С. Рахманінова
    • Романси  і  оперні  арії   П. Чайковського
    • Славетній  Соломії (українські солоспіви з репертуару Соломії Крушельницької)
    • Верніться,  сни  мої  прекрасні… (з  творів  Остапа  і   Нестора Нижанківських)
    • Вокальна   Франкіана (музично-літературна  композиція)
    • Ретро-програма «Лети, моя  пісне»
      (Л. Королевич, І. Чума, С. Гумінілович, Б. Весоловський, Є Козак, А. Кос – Анатольський, А. Адаманов)
    • Галицький  солоспів
      (твори  Д. Січинського,  С. Людкевича,  В. Барвінського,  А. Кос-Анатольського, Остапа  та  Нестора  Нижанківських, А. Солтиса, З. Лиська,  М. Колесси,  М.  Скорика,  О. Козаренка  та ін.)
    • Творчі вечори (за участю Академічного симфонічного оркестру філармонії)
    • На вершині світової слави (присвячена відкриттю виставки С. Крушельницької  в Києві)
    • Сторінками  пісенної  творчості  А. Кос-Анатольського (до 100-річчя  від  дня  народження)
    • Від Моцарта до Брамса (В.А.Моцарт, Л.ван Бетховен, Ф.Шуберт, Ф. Шопен, С.Франк, Й.Брамс)
    • Мелодії рідного міста (твори О.Нижанківського, М.Колесси, Б.Дрималика, С.Людкевича,  Б.Весоловського, А.Кос-Анатольського, Л.Лепкого, І.Чуми, Б.Янівського)
    • Концерт вокальних творів Богдана Дрималика
    • Музична прогулянка
      (твори О. Нижанківського, Н. Нижанківського, І. Майчика, О. Саратського, Ф. Кампана, Р. Шумана, Й. Брамса, Ф. Шопена, К. Сен-Санса, Г. Доніцетті, Л. ван Бетховена, С. Франка, Дж. Россіні, Ж. Массне, Дж. Верді, Ж. Оффенбаха)
    • Вечір українського дуету
      (обробки українських народних пісень, солоспіви українських композиторів М. Лисенка, О. Нижанківського, Є. Козака, А. Кос-Анатольського, Б. Весоловського та ін.)
    • Музика – життя моє
      (твори М. Вербицького, О. Нижанківського, Р. Шумана, Й. Брамса, К. Сен-Санса, Г. Доніцетті, С. Франка, Дж. Россіні, Дж. Верді, Ж. Оффенбаха, Ж. Массне, Ф. Кампана,  та ін.)
    • Концерт вокально-інструментальної музики (
      арії, дуети, романси та інструментальні твори українських і західно-європейських композиторів)
    • Мелодії душі (романси і поезія А.Кос-Анатольського)
    • У полоні пристрасного танго
      (твори Б.Весоловського, Л.Королевич, А.Кос-Анатольського, Є.Козака, В.Лідауера, Дж.Д’Анці, К.Веласкеса, Я.Ґаде, К.Ґарделя, М.Родрігеса, А.П’яццолли, Стінга, Дж.Росса, Дж.Саллівана)
    • Від бароко до сьогодення
      (твори А.Вівальді, Г.Ф.Генделя, Дж.Россіні, Ф.Ліста, Л.Ардіті, Й.Брамса, Г.Форе, Ф.Обрадорса, Ф.Пулєнка, Б.Бріттена, М.Жербіна, О.Нижанківського, Б.Фільц, М.Скорика, О.Козаренка)
    • Вечір у романтичному стилі
      (твори Е. Тозеллі, Дж. Россіні, Л. Ардіті, Й. Брамса, Дж. Д’Анці, Дж. Саллівана, А. П’яцоли, А. Кос-Анатольського, Б. Фільц, І. Шамо, П. Батюка)
    • Богдан Весоловський і музика львівського ретро
      (твори І.Чуми, Б.Весоловського, С.Гумініловича, Л.Королевич, Є.Козака, А.Кос-Анатольського)