Головна » Преса » Йорданська яблунева ялинка – 2014

Йорданська яблунева ялинка – 2014

yalynka19 січня 2014 року у День Богоявлення Господнього у Львові з ініціативи митців пройшло мистецько-меценатське дійство – Йорданська Яблунева Ялинка. Уже традиційно цей захід з року в рік підтримує проекти пов’язані з вшануванням Великого Сина Українського народу – Тараса Шевченка.

Саме у рік відзначення 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка отримані благодійні внески скеровані на дві добрі справи, запропоновані митцями, а саме: встановлення меморіальної таблиці з нагоди 150-річчя створення першого українського професійного театру в Галичині, де вперше на українській сцені було поставлено драму Т.Шевченка «Назар Стодоля» та відкриття пам’ятника Т.Шевченкові у с. Бірки біля новозбудованої загальноосвітньої школи названої іменем Тараса Шевченка.

Для гостей свята була презентована різдвяно-феєрична програма – виступи знаних естрадних, академічних, аматорських колективів та виконавців. Щедро колядували, щедрувати та презентували своє мистецтво Галицький академічний камерний хор, зразковий театр пісні «Цьомочки» Львівського будинку вчених, ансамбль пісні і танцю «Черемош» ЛНУ ім. І. Франка, гурти автентичного співу «ДосхідСонця» та «Коралі», Заслужений вокально-хореографічний ансамбль «Галичина», а також заслужена артистка України Любов Качала, лауреат всеукраїнських конкурсів Петро Радейко, лауреат обласної мистецької премії у галузі музичного мистецтва імені Станіслава Людкевича Лілія Коструба та популярний виконавець Назар Савко. Незабутній настрій заходу створили ведучі вечора – студія «Магарич» та Наталія Миронюк.

http://loda.gov.ua/