Головна » Преса » Презентація компакт-диску Лілії Коструби

Презентація компакт-диску Лілії Коструби

Завдяки підтримці відомого мецената в Канаді Євгена Коструби вийшов дебютний компакт-диск Лілії Коструби “Осінній вальс”, який об’єднав 18 солоспівів Анатоля Кос-Анатольського.

29 жовтня 2011 року, у Львівській філармонії відбувся Концерт – презентація диску. Лілія Коструба (сопрано) підготувала сольну програму з творів А.Кос-Анатольського, згуртувавши навколо себе ентузіастів – пропагандистів музичної спадщини композитора.

Камерно-вокальна лірика митця займає особливе місце у репертуарі солістки Львівської філармонії Лілії Коструби – невтомного пропагандиста української музики. До 100-річчя від дня народження А.Кос-Анатольського у 2009 році співачка здійснила комп’ютерний набір, упорядкувала та видала збірник солоспівів, багато з яких до цього часу існували лише в рукописах.

У виконанні Лілії Коструби (концертмейстер – заслужена артистка України Ярослава Матюха) напрочуд виразно, щиро, емоційно прозвучали солоспіви, в перерві між грою піаністів — заслуженої артистки України Оксани Рапіти та Мирослава Драгана — Роман Біль виконав прозові та віршовані твори композитора. Чудовим завершенням концерту стало виконання вокальних тріо (написаних колись для сестер Байко) за участю Оксани Савіцької (сопрано) та Олени Ніколенко (мецо-сопрано).

Співачку Л. Кострубу знає львівський музичний загал як високопрофесійну, правдиву ентузіастку своєї справи, постійно сповненого нових творчих планів, завжди готову відгукнутися і допомогти своїм мистецтвом в організації різних громадських заходів, присвячених визначним подіям українського життя.

Ганна Гаврилів

c. 14www.svoboda-news.com