Головна » Преса » У вирі яскравого і запального свята оперети

У вирі яскравого і запального свята оперети

27 грудня 2012 року в Концертному залі ім. С. Людкевича Львівської обласної філармонії відбувся вишуканий та запальний театралізований вечір “Ох, ця оперета!”.

На святі звучали арії та дуети з всесвітньо відомих оперет за участю всіх солістів Львівської філармонії, Академічного камерного оркестру “Віртуози Львова”, театру-кабаре “Леополіс”. Приємно відзначити, що автором цього проекту є наша землячка, відома золочів’янка, Лілія Коструба.

“Я дуже щаслива від сьогоднішнього концерту, мені здається, що все вдалося і прем’єра відбулася гарно, тому що весь зал сприймав кожний номер своїми аплодисментами, своїм хорошим настроєм. Надіюся, що у нас ще будуть такі концерти і ми зможемо показати ще щось нове.

Направду враження у мене дуже хороші. Хороші від того, що зал, як я зрозуміла давно цього чекав. Я надіюся, що у Львові буде більше таких концертів і ми зможемо дарувати людям більше веселої музики, якоїсь радості більше давати у такий скрутний час, і ми зможемо самі тішитись від того, що чиїсь душі наповнилися цим чудовим, багаттям цієї музики оперети.

Я щаслива, що сьогодні приїхали люди із Золочева, що вони були зі мною, що підтримали мене. Це дуже приємно. Приємно, коли земляки приїжджають і ти чуєш, що вони є тут, вони є поруч. І я вам дякую. Дякую, що я народилася у Золочеві… Я надіюся, що ми приїдемо із цією програмою і до Золочева, і Золочів зможе побачити і почути, бо воно вартує того. ” – поділилася із нами враженнями пані Лілія.

http://zolochiv.net