Головна » Преса » Вечір українського дуету

Вечір українського дуету

Українська пісня є однією зі святинь нашого народу, його найціннішим духовним скарбом, гордістю та окрасою. У пісні відображена вся наша історія і, за словами Олександра Довженка, українська пісня — це бездонна душа українського народу, це його слава.

23 березня 2014 року у Львівській обласній філармонії відбувся «Вечір українського дуету», присвячений 200-річчю від дня народження Тараса Григоровича Шевченка.

Працівники Університету почули виконання української пісні в дуеті. У концерті взяли участь Лілія Коструба, Віталія Голубнича, Володимир Пономаренко, Богдан Косопуд, Орест Коструба, Академічний інструментальний ансамбль «Високий Замок» та Інна Павлюк.

Для публіки випала унікальна нагода почути виконання творів Великого Поета Тараса Шевченка, покладених на музику українських композиторів, а також інтерпретацію галицької ретро-музики (твори Богдана Весловського, Анатолія Кос-Анатольського та ін.). Окрім того, у виконанні солістів філармонії прозвучали українські народні пісні.

«Піднесена атмосфера концерту та майстерне виконання української пісні солістами Львівської обласної філармонії не може залишити когось байдужим», – ділиться враженнями голова профспілкової організації студентського містечка Університету Марія Онишко.

Христина Баган, Профком
http://profkom.lnu.edu.ua