Головна » Преса » Фестиваль імені Кос-Анатольського в Коломиї

Фестиваль імені Кос-Анатольського в Коломиї

В приміщенні Народного дому пройшов концерт камерної вокальної музики “В пісенному колі Кос-Анатольського” за участю солістки Львівської філармонії Лілії Коструби, заслужених артисток України Ярослави Матюхи, Оксани Рапіти, Мирослава Драгана та актора театру імені Марії Заньковецької Романа Біля.

В залі панувала атмосфера повного єднання слухачів з багатогранною творчістю відомого прикарпатця. Чарівні звуки розлетілися по залу і дарували неймовірну насолоду. Сьогодні фортепіано оволодів душами, думками присутніх. Вмілі руки таких майстрів як: Ярослава Матюха, Оксана Рапіта, Мирослав Драган донесли всю велич таланту композитора та автора багатьох текстів Анатолія Кос-Анатольського. Заслужена артистка України Лілія Коструба продемонструвала свій срібний голос, виконавши ряд пісень. Вона та інші виконавці зривали бурю оплесків в поважної коломийської публіки.

В перерві між грою піаністів звучали прозові та віршовані твори коломиянина. Він був людиною молодої душі. В інтимній ліриці сміливо пролунав гімн молодості та коханню, які в житті автора відігравали ключову роль. Читав вірші Роман Біль, актор театру імені Марії Заньковецької.

Цього дня в залі зібралися найбільші поціновувачі вишуканої музики, хоча вони і не заповнили всі місця. Аудиторія була переважно досить поважного віку, що трішки засмучує.

 

http://kolomyya.org/